Моя оселя
Моя оселя
Сумы
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа квартир (4)

  • Моя оселя
    21 000 $
    656 $/м²

    Металлургов ул., 15

    1 комната
    32 / 17 / 5 м²
    этаж 1 из 5
    3 дня назад
    Продаємо 1к квартиру по вул.Металургів . Оселя знаходиться на 1 поверсі 5-поверхового будинку, не кутова. Стандартне планування, велика кімната прямокутної форми 18м². Кухня 5м², коридор з можливістю зробити невелику гардеробну. Металеві вхідні двері. Вікна металопластикові. У ванній кімнаті зроблено ремонт, встановлено двері нового зразка, нова сантехніка та комплектуючі. Лічильники на воду є. По усій квартирі свіжі шпалери. Стелі вирівняні. При продажу залишаються меблі і техніка, що на фото. Навколо будинку розвинена інфраструктура. Боргів і прописаних немає Документи в порядку Квартира готова до продажу Пропозиція від агенції нерухомості, оплата послуг на угоді у нотаріуса
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Моя оселя
    35 000 $
    1 000 $/м²

    Ивана Сирко ул. (Демʼяна Коротченка), 7/2

    єВідновлення 9-й микрорайон
    1 комната
    35 / 18 / 7 м²
    этаж 2 из 10
    5 дней назад
    Продаємо 1к квартиру у новобудові на Лушпи. ! ідеальний 2 поверх ! ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ ! квартира з косметичним ремонтом ! велика кімната, 18м², кухня 7 м² ! місткий коридор ! ґрати на вікнах ! якісний забудовник HOTEXC Будинок розташований у вигідному місці. Поруч уся необхідна інфраструктура, а також у кроковій доступності р.Псел та о.Чеха. Біля будинку достатньо місць для паркування. У квартирі ніхто не прописаний. Боргів немає. Документи в порядку. Можливий продаж по програмі Є-відновлення. Пропозиція від агенції нерухомості
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Моя оселя
    31 000 $
    775 $/м²

    Герасима Кондратьева ул. (Кирова), 211-Б

    єВідновлення СНАУ
    1 комната
    40 / 15 / 12 м²
    этаж 6 из 10
    1 нед. назад
    Продаємо квартиру по вул. Герасима Кондратьєва (дальня) 6 поверх у 10-поверхівці. Ліфт працює. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ Квартира простора, загальною площею трохи більше 40м². Велика кухня 12м², кімната 15м². Квартира не кутова. Оселя у звичайному житловому стані, з косметичним ремонтом. Вікна металопластикові, металеві вхідні двері, рівні стелі та стіни. На усі комунікації встановлено лічильники. При продажу залишається невеликий набір меблів та техніки - диван, шафа-купе, меблі на кухні, холодильник, пральна машина, кондиціонер та ін. Навколо будинку доглянута територія. Боргів, прописаних осіб немає. Документи в порядку. Квартира готова до продажу. Пропозиція від агенції нерух...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • Моя оселя
    180 000 $
    900 $/м²

    Герасима Кондратьева ул. (Кирова), 127

    5 комнат
    200 / 120 / 25 м²
    этаж 5 из 6
    1 мес. назад
    Пропонуємо чудову дворівневу квартиру площею 200 м², що вражає своїми характеристиками! Це елегантне житло, яке поєднує розкіш та комфорт: Вікна з неперевершеним панорамним видом на місто і простори навколо нього. Три просторі спальні та дві розкішні вітальні на кожному поверсі Велика кухня, оснащена сучасною технікою, де кожна деталь для вашого комфорту Дві гардеробні кімнати для ваших речей Якісна підлога з паркету, сходи з дерева з елегантним підсвічуванням. Насолоджуйтесь теплом, яке дарує діючий камін, та відпочинком у розкішному джакузі. Автономне опалення забезпечить комфорт у будь-яку пору року. Крім того, квартира має: Зовнішнє утеплення будинку Закритий двір і два парком...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.